MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İade ve İptal

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününü kullanılmamış olması koşuluyla teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

Değişim olan ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Fakat iade olan ürünlerin kargo bedeli kullanıcı tarafından karşılanmaktadır. İade edilen tutardan 10 TL kesinti yapılmaktadır.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Sipariş ettiğiniz ürün henüz kargoya verilmemiş ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için +90 530 969 44 88 nolu telefondan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz: 09.00-17.00'dır.

Arayın Whatsapp